Post by Aurelius Mon Jun 18, 2012 4:06 pm

Aurelius
    Admin

Post by Aurelius Tue Jun 19, 2012 1:43 pm

Німці святкували перемогу у Львові до ранку.

Перемогу своєї збірної над командою Данії фани Німеччини святкували у Львові до ранку.

Німці групами танцювали по вулицях міста, співали національний гімн та раділи. Фани з подякою вигукували: "Україна! Україна!".

На останній матч до Львова приїхало понад 45 тис фанів та туристів. Найбільше вболівальників з Німеччини - 18 тисяч осіб, трохи менше з Данії - 8 тисяч осіб.

Загалом усі три матчі Євро 2012 у Львові зібрали понад 145 тисяч уболівальників і туристів, йдеться у повідомленні Медіа-центру "Львів 2012".

Не боюсь повторитись, жаль що збірна України у Львові не грає. )
    Aurelius
    Aurelius
    Admin

Post by Aurelius Tue Jun 19, 2012 1:53 pm

Збірні України й Англії вийдуть на гру із жалобними пов'язками

Гравці збірних України й Англії вийдуть 19 червня на поле "Донбас Арени" із жалобними пов'язками.

Причиною цього стали дві сумні новини, що надійшли до табору двох команд.

У тренера українців Андрія Баля померла мама, а форвард Денні Велбек дізнався про смерть батька.

Зі словами співчуття виступили головні тренери команд Олег Блохін і Рой Ходжсон.

Водночас, матч між командами Франції та Швеції почнеться з хвилини мовчання. Таким чином, всі гравці, тренери, журналісти та вболівальники вшанують пам'ять вмерлого 74-літнього відомого французького коментатора Тьєррі Ролана, пише ІЦ "Україна-2012".

Сумні новини. Sad
    Aurelius
    Aurelius
    Admin

Post by Aurelius Tue Jun 19, 2012 2:37 pm

Через годину почнеться. Цей матч подивлюсь.

Post by Aurelius Tue Jun 19, 2012 4:40 pm

Подививсь першу частину. М’яч майже постійно в руках українців. Українці майже постійно в штрафній площадці анґлійців. А забити нікому. confused Стільки можливостей і на ніц. 0 - 0

Шевченка або доброго напасника таки не вистачає. І нічия українцям не підходить. Хоч зовсім затуркали анґлійців, хоч це приємно.
    Nevermind
    Nevermind
    Серед Своїх

Post by Nevermind Tue Jun 19, 2012 5:06 pm

В мене під вікнами хтось гучненько вболіває...
    Nevermind
    Nevermind
    Серед Своїх

Post by Nevermind Tue Jun 19, 2012 5:09 pm

Зараз Англія - Україна 1 : 0, Швеція - Франція 1 : 0... Ого, шведи вже забили...

Post by Aurelius Tue Jun 19, 2012 5:48 pm

А Шведи здивували. Я зрештою казав, їх недооцінюють. Був би більш радий якби вони замість анґлійців пішли далі. Не повезло їм як і українцям. Але буду боліти за усіх хто буде проти анґлійців грати. Такі паскудні свині, ще й руки страшно розпускали в грі. Sad Сподіваюсь італійці їх переможуть.
    Nevermind
    Nevermind
    Серед Своїх

Post by Nevermind Tue Jun 19, 2012 5:55 pm

Aurelius wrote:Українцям один гол не зарахували. confused Помилка судді. І грали краще від анґлійців. Якесь нещастя із тим Донецьком. Могли виграти... Сумно було дивитись.

А після матчу не можуть зарахувати? confused Як же так? confused
    Aurelius
    Aurelius
    Admin

Post by Aurelius Tue Jun 19, 2012 6:06 pm

Ні не можуть. Зрештою би все одно не допомогло. Англійці мають кращі результати від українців по голам. Потрібно було перемогти. Не думаю що було розумно не виставляти Шевченка з початку. Першу частину майже не відходили від воріт анґлійців. А бити було нікому. Били паскудно за виключенням кількох раз. Хоч може помиляюсь і Шевченко вже фізично не був спроможний. Мусили виграти але не повезло. Вже нічого з тим не поробиш. confused
    Aurelius
    Aurelius
    Admin

Post by Aurelius Tue Jun 19, 2012 6:19 pm

Судді не зарахували чистий гол Девіча у ворота Англії.

Угорський арбітр Віктор Кашшаї не зарахував гол Марко Девіча у ворота збірної Англії на 63-й хвилині зустрічі.

Форвард вийшов на побачення із воротарем Джо Хартом і пробив його, але Джон Террі виніс м'яч з воріт.

Як засвідчив повтор, захисник "Челсі" зробив це вже коли м'яч перетнув лінію воріт.

Щоправда, варто зазначити, що Артем Мілевський, котрий робив скидку на Девіча, був у офсайді в момент пасу на нього з глибини поля від Селіна.

Зазначимо, що на ЧС-2010 збірна Англії постраждала у такій саме ситуації з незарахованим голом Лампарда у ворота Німеччини в 1/8 фіналу.

Тут є відео із тим голом.

Блохін: М'яч у нас не йшов, а англійцям пощастило! Навіщо ці п'ять суддів?

Збірна України повністю переграла збірну Англії, але все ж програла через суддівські рішення та невезіння.

Про це одразу після гри заявив у ефірі каналу "Україна" головний тренер команди Олег Блохін.

"Рівна гра? Яка рівна гра? Скільки у нас було ударів, скільки у них. Грали, пресингували, а вони випадковий гол забили", - обурився він.

"Ми мали перевагу, забили гол - його не зарахували, пенальті теж не дали, але це вже справа суддівська", а ми мали перевагу обидва тайми", - наголосив він.

За словами Блохіна, йому сказали, що в епізоді з Девічем та його голом на 63-й хвилині м'яч на метр перетнув лінію.

"Що зробиш, якщо м'яч у нас не йде, а англійцям пощастило. Команді дорікнути нема в чому", - підкреслив він.

"Я вже казав, що ця команда буде дуже перспективна. Вона буде боротися за вихід на фінал чемпіонату світу", - резюмував Блохін.

Згодом на прес-конференції Блохін додав ще кілька слів стосовно матчу та суддів.

"Хочу привітати команду з прекрасною грою, хочу привітати всю Україною всіх вболівальників з хорошим святом. Не пощастило, але мені за цю команду не соромно", - зазначив тренер.

"Навіщо ці п'ять суддів: м'яч переходить лінію воріт, навіщо п'ятий суддя потрібен? Якщо в штрафному Террі грає рукою, а Керролл ліктем, той же Террі грає ліктем в центрі поля", - каже Олег Володимирович.

"Є ж правила, до нас приїжджав Колліна, розповідав, що будь-який рух ліктем - картка. Взагалі не хочу обговорювати це суддівство", - додав Блохін.

А тут Блохін виправдовується. Воно правда що не пощастило. Але і добрих напасників теж не було аж до кінця, коли вже дещо пізно було. Sad

Last edited by Aurelius on Tue Jun 19, 2012 6:37 pm; edited 1 time in total
    Aurelius
    Aurelius
    Admin

Post by Aurelius Tue Jun 19, 2012 6:21 pm

У чвертьфіналах зіграють:

1) Чехія - Португалія (21 червня, Варшава)

2) Німеччина - Греція (22 червня, Гданськ)

3) Іспанія - Франція (23 червня, Донецьк)

4) Англія - Італія (24 червня, Київ)

У півфіналах зустрінуться:

1) переможці пар 1 -3 (27 червня, Донецьк)

2) переможці пар 2-4 (28 червня, Варшава)

Фінал проведуть 1 липня у Києві.

Nevermind
    Nevermind
    Серед Своїх

Post by Nevermind Wed Jun 20, 2012 3:02 am

Aurelius wrote:У чвертьфіналах зіграють:

Хто б там у чвертях не зіграв, у фінал пройдуть Іспанія та Бундестіма, НМД. Rolling Eyes
    Aurelius
    Aurelius
    Admin

Post by Aurelius Wed Jun 20, 2012 9:59 am

Швидше. Хоч портуґальці теж добре виглядають. Тепер більше сюрпризів буде, бо все від одної гри залежить.
    Aurelius
    Aurelius
    Admin

Post by Aurelius Wed Jun 20, 2012 10:45 am

Після гри України президент ФІФА вимагає електронну систему для визначення голів
    Середа, 20 червня 2012, 13:26

Президент ФІФА Йозеф Блаттер заявив, що незарахований суддею гол на матчі Україна- Англія свідчить про необхідність введення технології, що автоматично визначає момент, коли м'яч перетинає лінію воріт.

Про це він заявив у своєму Твіттері.

"Після вчорашнього матчу #GLT [технологія лінії воріт] – вже не можлива альтернатива, а необхідність", - написав він.

Водночас матч між Україною та Англією дивилася найбільша кількість глядачів за все Євро-2012 на британському телеканалі ITV1, пише британська газета The Guardian.

Так, за даними видання, протягом 5 хвилин кількість глядачів сягнула 18 мільйонів. Населення Великої Британії складає близько 61 мільйона.